komercijalna

atlantis

nikob

sparkase

unibanka

univerzalgradba

 

Пријава за учество

PRIJAVA KARNEVAL

Пријавата за учество на Струмичкиот карневал 2023 може да ја симнете овде.

 

Пополнетата пријава може да се прати на е-маил:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

најкасно до 10.02.2023 година.   Информации на тел. 075/479 033

stopanska

grafoservis

sirius

kanal 77

akzentmedia

fleks kredit