komercijalna

atlantis

nikob

sparkase

sponzori uni

sponzori ewn

 

Пријава за учество

prijava

Пријавата за учество на Струмичкиот карневал може да ја симнете овде.

Пополнетата пријава може да се прати на е-маил:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Информации на тел. 075/479 033

stopanska

grafoservis

sirius

kanal 77

akzentmedia

fleks kredit